KLUBOVI



HSBI-bkosiz

BKOSIZ

Boćarski klub osoba s invaliditetom istarske županije- "Istrijana"

HSBI bk dan

B.K. Dan

Boćarski klub "Dan" za osobe s invaliditetom - Slavonski Brod

HSBI bkcpo (1)

BKCPOZ

Boćarski klub cerebralno paraliziranih osoba - Zagreb

HSBI bkosi

BK OSI DDZ

Boćarski klub osoba s invaliditetom DDZ - Željko Klepač

pulac

"PULAC"

Boćarski klub osoba sa invaliditetom “ PULAC”

Klub 4


Klub 4

Klub 4

Klub 5

Klub 6

Klub 6

Klub 6


LJESTVICA NATJECANJA

BC 1



Ime i prezime1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Ut.PobjedaPoraza Disk.SkorBodovi
1.Leon Goličnikw2:29:111:020:05.5w1:86:013:14:2972071:1923
2.Mirjana Pintarić2:2w13:0d0:17d0:0dd0:170:7d0:170:24d0:17922539:708
3.Zlatko Jagnjić1:90:13d0:17d0:0dd0:17d0:173:5d0:17d0:1790364:1123
4.Ivan Helbich0:1117:0d17:0d15:0d1:52:11w3:316:04:1963075:3121
5.Igor Radoševićd0:20d0:0dd0:0dd0:15d0:15d0:15d0:24d0:24d0:2090090:1330
6.Zoran Peruškow5:517:0d17:0d5:115:0d1:66:020:03:1981089:1325
7.Milorad Kružić8:17:017:0d11:215:0d6:15:110:03w:3990082:827
8.Kristijan Križić0:617:0d5:33:3w24:0d0:61:514:03:8945067:3117
9.Nikola Crnković1:13d0:2417:0d0:1624:0d0:200:100:14d0:24926142:11110
10.Niko Kajkić2:417:0d17:0d1:420:0d1:33:3w8:324:0d954092:1719

BC 2 Liga za prvaka



Ime i prezime1.2.3.4.5.6.7.8.9.UtakmicaPobjedaPoraza Diskval.SkorBodovi
1.Martin Friković3:3w2:31:71:74:23:42:37:0826023:2912
2.Dora Bašićw 3:36:3w2:22:55:17:25:47:2871037:2222
3.Kristijan Trampuž3:23:63:56:32:66:51:67:2844031:3516
4.Marko Turković7:12:2w5:31:55:18:011:17:0862046:1320
5.Darko Francišković7:15:23:65:17:12:31:46:0853036:1818
6.Lara Dabić2:41:56:21:51:71:54:3W4:4835020:3514
7.Ademir Fazlli4:32:75:60:83:25:1w3:36:2853028:3218
8.Mario Hotko3:24:56:11:114:13:43:3w7:5844031:3216
9.Sanda Matokanović0:72:72:70:70:64:4w2:65:7808015:518

BC 2 Liga za ostanak



Ime i prezime1.2.3.4.5.6.7.8.UtakmicaPobjedaPoraza Diskval.SkorBodovi
1.Borislav Podolski4:24:12:31:53:15:12:3743021:1615
2.Snježana Blažević2:46:00:63:3w0:63:61:12715115:378
3.Maja Perica1:40:62:63:1d 0:15d 0:151:571427:527
4.Tomislav Perašinić3:26:06:22:93:74:4w0:14734024:3813
5.Monika Hace5:1w3:31:39:22:410:13:1752033:1517
6.Silvija Delalić1:36:015:0 d7:34:2w2:21:5752036:1517
7.Igor Čuturdić1:56:315:0 dw4:41:102:2w0:7734029:3113
8.Dennis Jakus3:212:15:114:01:35:17:0761047:819

BC 3



Ime i prezime1.2.3.4.5.6.7.8.UtakmicaPobjedaPoraza Diskval.SkorBodovi
1.Marko Arambašić3:99:112:14:1w2:26:310:1761046:1819
2.Nikica Kasunić9:39:16:04:12:2w6:29:0761045:919
3.Alen Juretić1:91:90:121:4w2:22:72:371609:469
4.Mihajlo Kovačić1:120:612:01:55:62:96:0725027:3811
5.Stjepan Matijašević1:41:44:15:16:0d7:21:4743025:1615
6.Tomislav Habek2:2ww2:22:2w6:5d0:63:3wd0:6723215:269
7.Danijela Mataija3:62:67:29:22:7w3:310:0743036:2615
8.Samanta Lukšić1:100:93:20:64:16:0d0:10734014:3813

BC 4



Ime i prezime1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.Ut.PoPrDs.SB
1.Davor Komar9:214:17:24:26:04:29:113:04:115:016:010:315:0131300126:1439
2.Melisa Osmanović2:92:3w2:25:220:0d1:58:212:0w4:417:03:215:09:1131030100:3033
3.Željko Jarić-Pavičić1:143:24:35:320:0d1:61:44:23:14:4w10:013:07:01394076:3931
4.Lovro Jelavić2:72:2w3:42:517:0d9:14:28:05:38:06:28:620:0d1394094:3131
5.Dubravka Jeromela2:42:53:55:25:44:58:03:41:43:28:15:28:11376069:3827
6.Branimir Bagarić0:6d0:20d0:20D0:174:5D0:17D0:173:2d0:2010:010:0d0:20D0:171332827:14711
7.Damir Juren2:45:16:11:95:417 :0dd0:15d0:15d0:158:16:34:58:11373362:7424
8.Danijela Uljatovski1:92:84:12:40:817:0d15:0d4:80:72:55:15:16:11367063:5325
9.Srećko Lazar0:130:172:40:84:32:315:0d8:49:01:55:24:011:11376061:6027
10.Silvana Strunjak1:44:4w1:33:54:120:0d15:0d7:00:97:62:46:77:11367077:4425
11.Marko Grobotek0:150:12w4:40:82:30:101:85:25:16:77:14:220:0d1367054:7325
12.Anamarija Arambašić0:162:30:160:160:160:103:61:52:54:21:72:83:413112021:9015
13.Branka Kostić3:100:150:136:82:520:0d5:41:50:47:62:48:26:11358060:7723
14.Filip Jager0:151:90:7d0:20d0:2017:0d1:81:61:111:7d0:204:31:61328327:12914